Yorulduk ama mücadeleye devam etme kararı aldık!

Mehmet Şimşek, Eskişehirspor Olağanüstü Kongresi’nin ardından görevine devam ediyor.

Eskişehirspor 12.06.2022, 17:27
Yorulduk ama mücadeleye devam etme kararı aldık!
banner11
banner223

Hasan Polatkan Kültür Merkezi’ndeki toplantıda konuşan Başkan Mehmet Şimşek, şunları kaydetti: “Armamız yere düşmesin diye, kulübümüz kapanmasın diye mücadele etmekten yorulduk. Ama bu yorgunluk sizleri böyle gördükçe çalışmaya ve bizi yerden kaldırmaya doğru itiyor. Gördüğünüz üzere çok kalabalık bir yönetim kurulu yaptık. Zaten herkes herkesi tanıyor Eskişehir’de. Kongre üyelerimiz herkes birbirini tanıyor.

Amacı sadece Eskişehirspor olan, arma için mücadele eden bu uğurda çalışan, maddi manevi gecesini gündüzüne katacak herkesi hiçbir şeyi düşünmeden, gözetmeden sadece Eskişehirspor bilinci olan insanları bir araya getirmeye çalıştık. Çünkü biliyoruz bunun altı yok, bunun devamı yok, belki de biz son şans olarak görüyoruz.

Kalabalık bir şekilde tüm yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte taraftarımızla ve şehrimizle biz olup mücadeleye devam etme kararı aldık. Uygun gördüğünüz için teşekkür ederiz. Bu sene işimiz daha zor arkadaşlar. Ekonomi ve hayat şartlarını biliyorsunuz ama biz yine bütün yönetim kurulu arkadaşlarım adına gece gündüz çalışarak yapabileceğimizin en iyisini yapıp mücadele etme sözü veriyoruz.”

İkinci dönemine başlayan Mehmet Şimşek’in yönetimi şu isimlerden oluştu:

Asil Üyeler: Mehmet Şimşek (Başkan), Erkan Koca, Mete Yılmaz, Selim Demircioğlu, Özgür Marankoz, Özgür Sürücü, Oğuz Şengel, Erkan Yücel, Hasan Fıstık, Hakan Sayın, Cihan Gürsoy, Tahsin Arman Şanbaklı, Mustafa Topkaya, Mustafa Kemal Bandırma, Serhan Taşdemir

Yedek Üyeler: Fatih Baturaygil, Deniz Kanatlı, Murat Emre Temiztaş, Kaya Kılıç, Gökhan Parlatan, Taylan Şahin, Kadir Akçay, Ersin Işıldı, Cem Binbaş, Hüseyin Topçu, İbrahim Gültekin, Mustafa Güleryüz, Ahmet Cem Mengüç, Anıl Koçhan, Kamil Özkeser

Sicil Kurulu Asil: Cüneyt Önal, Çetin Aslanboğa, Fatih Ak

Sicil Kurulu Yedek: Serkan Fidan, Selahattin Erdoğan, Erde Turan

Disiplin Kurulu Asil: Barış Koyuncu, Gürol Yer, Gürhan Özcan

Disiplin Kurulu Yedek: Haydar Demirel, Cem Tarazan, Özgün Yıldıral

Denetim Kurulu Asil: Ahmet Namık Akdoğan, Tamer Yavuz, Serhat Evirgen

Denetim Kurulu Yedek: Tolga Savaş, İlhan Kısmet, Güven Ortatuna

Yorumlar (0)
17
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@