Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı'ndan çağrı var

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri, Altay deplasmanı öncesi taraftara çağrıda bulunarak birlik olunması gerektiğinin altını çizdi.

Eskişehirspor 26.09.2020, 16:13
Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı'ndan çağrı var

ETB Başkanı Murat Diri'nin açıklamasının tamamı şöyle;

"Değerli Eskişehir Halkı; Şehrimizin en büyük markası Anadolu Yıldızı Eskişehirsporumuz yıllardır zor bir süreç yaşıyor ve taraftarımızın direnmesiyle hala ayakta kalmaya çalışıyor. Her sezon bir önceki sezondan daha sancılı geçiyor ama mücadeleyi bırakmıyoruz. Eskişehir halkına yakışır bir direniş mücadelesi gösteriyoruz. Eskişehirspor davasını yaşatmak için hala direniyoruz!Ancak şehrin bir kesimi mücadeleden vazgeçmiş gibi görünüyor.
Peki bu başarısızlıklara haksızlıklara ve yalnız bırakılmışlığa yıllarca biz göğüs germedik mi?
Biz başlatmadık mı Direnişi?
Biz haykırmadık mı Dirilişi?
Onbinler akın etmedik mi sevdamızın peşinden?

Beraber ıslanmadık mı yağan yağmurda! Bizi vazgeçirmek için daha çok yağdı kar daha sıcak oldu güneş ve bazen daha sert esti rüzgar! Peki yıkabildiler mi hayallerimizi? Çalabildiler mi gençliğimizi?
Hangimiz pişmanız?
Canım feda olsun sana derken hangimiz yürekten söylemedi? 
Sinan'a Ediz'lere kalplerden cennete gidenlere unuttuk mu sözümüzü?Biz vazgeçmedik! Biz unutmadık! Şampiyonluk yemini hala yüreğimizin köşesinde! 
Bu haftasonu (Pazar) şanlı armamız Altay'a deplasmana gidiyor. Biz tribünde olamayacağız ama sen de giy formanı veya Eskişehirspor ürünü bir kıyafetini giy, sokağa öyle çık. Kahvaltıya öyle git, hiçbir şey yapmasan da çık dolaş.  Haftasonu sözde derbi severler bizi görünce "Yine mi bunlar!" desin...Bir kez daha haykıralım. YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR!"

Yorumlar (0)
23°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@