'Zaferden kuşkumuz yok'

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, İsmet İnönü 1 Caddesi’nde bulunan seçim iletişim merkezinde, seçim çalışmalarını sürdürdüğü Ahmet Ataç gönüllüleri ile buluştu.

banner162
Eskişehir 29.03.2019, 15:11
'Zaferden kuşkumuz yok'
banner11

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, seçim çalışmalarını sürdüren 'Ahmet Ataç
gönüllüleri' ile bir araya geldi.

İsmet İnönü 1 Caddesi üzerinde bulunan seçim iletişim merkezinde gerçekleşen buluşmada çok sayıda gönüllü ile bir araya gelen Başkan Ataç, fedakarca gerçekleştirilen çalışmalardan ötürü teşekkür etti.

banner34
Bu seçim döneminin de Tepebaşı halkının desteği sayesinde zaferle neticeleneceğini
ifade eden Başkan Ataç, kentte yaşanan gelişimin de süreceğini vurguladı. Yapılmak istenen algı operasyonları ve karalama kampanyalarının Eskişehir halkında bir karşılık bulamadığını da belirten Başkan Ataç, kendisini çok iyi tanıyan Eskişehirlilerin bu tür kara siyasete hiçbir zaman itibar etmediğinin altını çizdi. Zaferden yana asla kuşku duymadığını da ifade eden Başkan Ataç, siyasi olarak çirkinleşenlere inat, sakin ve dürüstçe bir anlayış ile seçim sürecini tamamlayacaklarını ifade etti.

Tepebaşı halkının, kaliteli ve eşitçe dağılan belediye çalışmaları ile ilçenin geldiği güzel noktayı çok iyi bildiğini ve takdir ettiğini de kaydeden Başkan Ataç, bu seçimde en büyük avantajının yine Eskişehirlilerin farkındalığı olduğunu söyledi. Görev süresince hayata geçirilen proje ve çalışmalar ile Tepebaşı’nın Türkiye’ye örnek bir ilçe haline geldiğini de belirten Ataç bu süre zarfında hiçbir lekesinin olmadığını da söyledi. Başkan Ataç öte yandan kendisinin seçimi kazanması ile birlikte, kazananın tüm Tepebaşı halkı olacağını ve yeni dönemde de kimseyi ayrıştırmayan, ötekileştirmeyen,
herkesi kucaklayan bir anlayış ile çalışmaya devam edeceğini belirtti.

Ahmet Ataç’a olan inançlarını yineleyen gönüllüler de zaferden yana hiçbir kuşkularının olmadığını vurguladı.

CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü ve CHP Tepebaşı İlçe Başkanı Atilay Dalgıç’ın da katıldığı buluşma, hep birlikte çektirilen fotoğraf ile son buldu.

Yorumlar (0)
-2°
hafif kar yağışlı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@