Zabıta Teşkilatlarından Başkan Ataç’a ziyaret

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Büyükşehir, Tepebaşı ve Odunpazarı Belediyelerinin zabıta yetkilileri ile bir araya geldi.

Eskişehir 05.09.2020, 10:01
Zabıta Teşkilatlarından Başkan Ataç’a ziyaret
banner11

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 194. yılı dolayısıyla Eskişehir Büyükşehir, Tepebaşı ve Odunpazarı Belediyelerinin zabıta yetkililerini makamında kabul etti.

Ziyarette Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Aykut Hamzaçebi, Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürü Ahmet Özkan ve Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürü Fikret Uysal, Başkan Ataç’a sürdürülen çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Konuk heyet adına bir değerlendirmede bulunan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Aykut Hamzaçebi, “Zabıta Teşkilatımızın 194. yılını kutluyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü kuruluşlarından biri, Zabıta Teşkilatı. Eskişehir’de Büyükşehir, Tepebaşı ve Odunpazarı olmak üzere 3 teşkilat olarak bizler, birlik ve beraberlik içinde, başkanlarımızın da desteği ile hizmet etmeye devam ediyoruz. Teşkilatlarımız Eskişehir halkına hak ettiği hizmeti vermeye her zaman çabalayacaktır” sözlerini kutladı.

Başkan Ataç da zabıtaların çok önemli bir görevi yerine getirdiğini ifade ederek konuklarına başarılar diledi. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@