YHT'nin Eskişehir’de üretilmesi için...

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi, Raylı Sistemler Kümelenmesini ağırladı.

Eskişehir 05.07.2019, 12:19
YHT'nin Eskişehir’de üretilmesi için...
banner11

Toplantıya EOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Metin Saraç, Kümelenme Başkanı Hayri Avcı ve Raylı Sistemler Kümelenmesi Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.  

EOSB Başkan Vekili Metin Saraç, Eskişehir’in önemli bir demir yolu üretim sahasına sahip olduğunu belirterek “Kapasitemizi ve gücümüzü arttırmamız gerekiyor. Özellikle Yüksek Hızlı Trenin üretim hattının Eskişehir’de bulunması için elimizden geleni ve tüm fedakarlığı Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi olarak yapmaya hazırız” dedi. 

YHT'nin Eskişehir’de üretilmesi için...
Raylı Sistemler Kümelenmesi Başkanı Hayri Avcı ise Raylı Sistemler Kümelenmesi Yönetim Kurulu Toplantısı’nı Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde yapmaktan memnuniyet duyduklarını dile getirdi. Avcı “Raylı Sistemler Kümelenmesi olarak Yüksek Hızlı Trenin Eskişehir’de üretilmesi için yoğun bir mesai harcıyoruz ve konu ile ilgili planlamalar yapıyoruz. Yakın zamanda bu çalışmalarımızı icraata dönüştüreceğiz” diye konuştu. 
Toplantıda Raylı Sistemler Kümelenmesinin 2019 ve ilerleyen dönemlere ait çalışma programı hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. 

Yorumlar (0)
-3°
parçalı az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@