“Yerli gençliği yetiştirmeyi destekliyoruz”

Temmuz ayının başında başlama vuruşunun yapıldığı Tepebaşı Müftülüğüne bağlı 16 Cami Kuran Kurslarından oluşan takımların yarıştığı halı saha futbol turnuvası yapılan final maçı ile sona erdi.

Eskişehir 16.08.2018, 10:09
“Yerli gençliği yetiştirmeyi destekliyoruz”
banner11

Madalyaların ve kupaların verildiği akşama Tepebaşı Müftüsü Gafur Yıldırım ve Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca ile Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Birsen katıldı.

Etkinlikler hakkında açıklama yapan ilçe müftüsü Gafur Yıldırım, Gençlik Spor ile ortak protokol çerçevesinde çeşitli etkinler yapıldığını bunlardan birinin de bu organizasyon olduğunu dile getirdi. Turnuvaya katılan tüm takımları ve öğrencileri tebrik eden Yıldırım, gençlerle birlikte olmaya devam edeceklerini söyledi.

Gençlerin yetişmesinde bu tarz etkinliklerin çok önemli pay sahibi olduğunu söyleyen AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca: "Gençlerin dini eğitimler yanında cami ve Kuran Kurslarında bu tür turnuvaları yapmalarının milli ve yerli gençliği yetiştirmeye destek olduğunu biliyor ve destekliyoruz. Emeği geçen tüm hocalarımızı tebrik ediyorum" dedi. 

Finalde kupayı Ulucamii'den Eşref Yıldırım'ın çalıştırdığı Esentepe Takımı kazandı. 
 

Yorumlar (0)
36°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@