Yeni yönetimden Kurt’a ziyaret

Eskişehir Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı seçilen Hakan Esdi, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kazım Kurt’u ziyaret etti.

ESKİŞEHİR 07.01.2020, 14:22
Yeni yönetimden Kurt’a ziyaret
banner11
banner223

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen genel kurulda Eskişehir Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYT SYDD) Başkanı seçilen Hakan Esdi, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti.

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete Eskişehir EYT SYDD Başkanı Hakan Esdi ile yönetim kurulu üyeleri katıldı. Başkan Kurt’a kendilerine verdiği destek için teşekkür eden Esdi, “Başkan Kazım Kurt, her zaman emeklilikte yaşa takılanların yanında oldu. Bizlerin sorunlarını gündeme getirdi, yaşadığımız sorunların çözümü için çağrı yaptı. Yanımızda olduğu için kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.Eskişehir EYT SYDD’ye ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Kurt, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen genel kurulda EYT SYDD Başkanı seçilen Hakan Esdi ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik etti. Esdi ve Yönetim Kurulu Üyelerine başarılar dileyen Başkan Kurt, EYT’lilerin bir araya gelerek dernekleşerek birlikte mücadele etmesinin önemine değindi. Başkan Kurt, EYT’lilerin mağduriyetinin bir an önce giderilmesi gerektiğini vurguladı.

Yorumlar (1)
ali sevinç 3 yıl önce
bedavacılar toplanmış
15
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@