Velilere bilgilendirme toplantısı yapıldı

Tepebaşı Belediyesi Yaşam Köyü İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası’na kayıt yaptıran öğrencilerin velileri için bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda koronavirüse karşı alınan önlemler ve orkestra faaliyetleri ele alındı.

Eskişehir 31.10.2020, 12:09 31.10.2020, 12:11
Velilere bilgilendirme toplantısı yapıldı
banner11

Tepebaşı Belediyesi Yaşam Köyü İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası için kayıtlar devam ediyor.

Öte yandan orkestraya kayıt olan çocukların velileri için, bilgilendirme toplantısı düzenlendi. 20’şer kişilik gruplar halinde, yaklaşık 60 velinin katıldığı açık hava toplantısı, Tepebaşı Belediyesi Yaşam Köyü’nde düzenlendi. Toplantıda İki Elin Sesi Var Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası Müzik Koordinatörü Kaan Kıran ve Yaşam Köyü İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası Koordinatörü Simay Pala, velilere orkestra hakkında bilgiler aktardı. Orkestranın kuruluşundan bugüne faaliyetleri, müziğin çocukların yaşamına olumlu etkileri gibi başlıklarda bilgiler veren Kıran ve Pala, eğitimlerde alınan koronavirüs önlemleri hakkında da paylaşımlarda bulundu.

Katılımın tamamen ücretsiz olduğu orkestra ve kayıt işlemleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen öğrenci ve veliler, 0 (222) 314 02 57 numaralı telefondan yetkililere ulaşabiliyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@