Vatandaşlarımızın refahı ve mutluluğu için

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Başkan Kurt son olarak Yenidoğan, Vişnelik, Göztepe, Orhangazi ve Yukarıılıca Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi.

Eskişehir 13.07.2019, 12:48
Vatandaşlarımızın refahı ve mutluluğu için
banner11

Farklı zamanlarda yapılan ziyaretler, Başkan Kurt’un makamında gerçekleşti.  Başkan Kurt’u ziyaret eden Yenidoğan Mahalle Muhtarı Sabit Körpe, Vişnelik Mahalle Muhtarı Meriç Güney, Göztepe Mahalle Muhtarı Ahmet Sungur, Orhangazi Mahalle Muhtarı İhsan Çağlar ve Yukarıılıca Mahalle Muhtarı İbrahim Özcan, 31 Mart Yerel Seçimlerinde tekrar Odunpazarı Belediye Başkanı seçilen Başkan Kazım Kurt’u tebrik etti. Yeni dönemde Başkan Kurt ile mahallelerinde daha güzel çalışmalara imza atacaklarını kaydeden muhtarlar, Başkan Kurt’a yeni dönemde başarılar diledi. 

“VATANDAŞLARIMIZIN REFAHI VE MUTLULUĞU İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”
Muhtarlara ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi olarak muhtarlara kapılarının her zaman açık olduğunu söyledi. Mahallelerdeki sorunların çözümü konusunda belediye olarak ellerinden gelen desteği verdiklerini ve desteğe her zaman hazır olduklarını belirten Başkan Kurt, “Siyasi düşünceniz ne olursa olsun, vatandaşlarımızın refahı ve mutluluğu için hep birlikte çalışacağız. Unutmayın, en iyi siyaset insanlara hizmettir” diye konuştu.
 

Yorumlar (0)
-1°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@