Vali Çakacak vatandaşların istek ve taleplerini dinledi

Eskişehir Valiliği tarafından düzenlenen ‘Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı’ nda Vali Özdemir Çakacak, vatandaşların istek, şikayet ve önerilerini dinledi.

Eskişehir 28.06.2019, 10:38
Vali Çakacak vatandaşların istek ve taleplerini dinledi
banner11

Vali Çakacak, istek, talep ve önerilerin birinci ağızdan dinlenilerek aktarılan tüm konulara imkânlar çerçevesinde en uygun şekilde çözümler üretildiğini kaydetti.

İmkânların el verdiği ölçüde sorunların çözüleceğini, vatandaşa hizmet etmenin kutsal bir görev olduğu kaydeden Vali Çakacak, düzenlenen toplantılar sayesinde, vatandaş memnuniyetini esas alan sonuç ve vatandaş odaklı bir anlayışla, Devlet ve Millet kaynaşmasını en üst seviyede tutmak istediklerini söyledi.

Kendilerine ulaşmak isteyen vatandaşlara kapılarının her zaman açık olduğunu ifade eden Vali Çakacak, imkanlar ölçüsünde çözüme yönelik gerekli çalışmaların yapılması için devletimizin tüm kurumları ile vatandaşımızın emrinde olduğunu söyledi.

Vali Çakacak’ın başkanlık ettiği toplantıya; Vali Yardımcısı Akın Ağca, İŞ-KUR İl Müdürü Hasan Yoldaş, ilgililer ve vatandaşlar katıldı.

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@