Vali Çakacak huzurevi sakinleri ve çocuklarla bayramlaştı

Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak ve eşi Kevser Çakacak, Maide Bolel Huzurevi sakinleri ve Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocuklarla bayramlaştı.

Eskişehir 16.06.2018, 12:36
Vali Çakacak huzurevi sakinleri ve çocuklarla bayramlaştı
banner11

Ramazan Bayramı münasebetiyle ilk olarak Maide Bolel Huzurevi sakinleriyle bayramlaşan Vali Çakacak ve eşi Kevser Çakacak, buradakilerle bir süre sohbet ederek dilek ve temennileri dinledi. Daha sonra Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocuklarla bayramlaşan Vali Çakacak ve eşi Kevser Çakacak, çocuklara bayram harçlığı ve çeşitli hediyeler verdi. Bayramların; insanların birbirini hatırladığı, gönüllerin alındığı takdirde manasına uygun yaşanabileceğini ifade eden Vali Çakacak, “Bayramın manasına uygun olarak dost, akraba ve komşularımızı, şehit ve gazi ailelerini ziyaret etmeli, kimsesiz çocuklarımızın, engelli ve yaşlılarımızın yüzlerini güldürmeli, ihtiyaç sahiplerine yardım elimizi uzatmalı ve onların gönüllerini almalıyız” dedi. 
Sevgi, kardeşlik, birlik ve beraberlik için bayramların mükemmel bir fırsat olduğunu kaydeden Vali Çakacak, bayramları yardımlaşmaya vesile olan özel günler olarak nitelendirdi. 

 

Yorumlar (0)
10°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@