Vali Çakacak, ESOGÜ Rektörü Şenocak’ı ziyaret etti

ali Özdemir Çakacak, YÖK Başkanlığının teklifi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın takdirleriyle Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü’ne asaleten atanan Prof. Dr. Kemal Şenocak’ı makamında ziyaret ederek “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundu.

Eskişehir 19.06.2018, 17:26
Vali Çakacak, ESOGÜ Rektörü Şenocak’ı ziyaret etti
banner11

ESOGÜ’yü Türkiye’nin örnek üniversiteleri arasında yer alan önemli bir kuruluş olarak değerlendiren Vali Çakacak, öğrenci sayısı ve fiziki altyapısı büyüyen üniversitenin, yaptığı çalışmalarla ülkemizin gelişmesine büyük katkı sağladığını söyledi. Şehrin sosyo-ekonomik gelişimine katkı sağlayan ESOGÜ’nün üzerine düşen sorumluluğu bundan sonra da yerine getireceğine inandığını ifade eden Vali Çakacak, Rektör Şenocak’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Şenocak ise üniversitenin yaptığı akademik çalışmalar ve yetiştirdiği öğrencilerle ülkemizin örnek üniversitelerinden biri olduğunu kaydetti. Üniversitenin yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler veren Rektör Şenocak, iyi niyet dilekleri için Vali Çakacak’a teşekkürlerini iletti. 

 

 

Yorumlar (0)
11°
parçalı az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@