Üstyapı çalışmaları sürüyor

Tepebaşı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen üstyapı çalışmaları sürüyor.

Eskişehir 07.10.2020, 14:51
Üstyapı çalışmaları sürüyor
banner11

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, mahallelerdeki yol ve kaldırımlarda eş zamanlı olarak yapım-onarım çalışması gerçekleştiriyor.

Tepebaşı Belediyesi, ilçede gerçekleştirdiği üstyapı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Birçok mahallede eş zamanlı olarak çalışan ekipler asfalt çalışmalarına; Muttalip Mahallesi Cumhuriyet ve Ilıca Caddesi, Zafer Mahallesi Lavanta Çiçeği, Sönmez Ocak, Pişkin, Anadolu ve Tuncalı Sokak, Çamlıca Mahallesi Dayıbey, Nezir, Arayıcı, Güleryüz, Parklı, Şirinler, Şenkaya, Şendere ve Akbaş Sokak, Güllük Mahallesi Talat Paşa ve Efeler Sokak’ta devam ediyor.

Ekiplerin kilit taş, bordür ve kaldırım çalışmaları gerçekleştirdiği noktalar arasında ise Batıkent Mahallesi Göktuğ ve Dönmez Sokak, Sazova Mahallesi Atilla İlhan ve Candaş Sokak, Eğriöz Mahallesi 135. Sokak, Zafer Mahallesi Derman Caddesi, Kumlubel Mahallesi Gülpınarlar Sokak, Zincirlikuyu Mahallesi Huzurevi çevresi, Bahçelievler Mahallesi Billur Sokak, Eskibağlar Mahallesi Çalı Sokak, Ertuğrulgazi Mahallesi Bulut, Demirhan ve Yıldırımlar Sokak, Mamure Mahallesi Cüneyt Arkın Sokak, Güllük Mahallesi Yarim Sokak bulunuyor.

Üstyapı çalışmaları çerçevesinde yol iyileştirme, stabilize, freze ve mekanik serim çalışmaları da Yörükakçayır, Sazova, Çukurhisar, Aşağı Söğütönü, Şarhöyük, Karagözler mahallelerinde devam ediyor.

Mahalle sakinleri üstyapı çalışmalarından dolayı memnuniyetini dile getirirken Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de üstyapı çalışmalarının belirlenen program çerçevesinde süreceğin belirtiyor.

Yorumlar (0)
-4°
sisli

Gelişmelerden Haberdar Olun

@