Üstyapı çalışmaları hız kesmiyor

Tepebaşı Belediyesi ilçe genelindeki yol ve kaldırım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Ekipler birçok mahallede eş zamanlı çalışma gerçekleştiriyor.

Eskişehir 04.06.2021, 14:50
Üstyapı çalışmaları hız kesmiyor
banner11

Tepebaşı Belediyesi, sorunsuz bir üstyapı amacıyla gerçekleştirdiği yol ve kaldırım çalışmalarını, kent merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerde de sürdürüyor.

Ekiplerin birçok mahallede eş zamanlı olarak yaptığı asfalt çalışmaları; Hoşnudiye Mahallesi Altın Sokak, Çamlıca Mahallesi Atamtürk, Çobanlar, Yavuzbey ve Mede Sokak, Güllük Mahallesi Yüzügüllü, Tarlayüzü, Emir ve Basay Sokak, Aşağı Söğütönü Mahallesi’nde muhtelif sokaklar ile Şirintepe Mahallesi Örme, Söğüt ve Maraş Sokak’ta devam ediyor.

Ekiplerin kilit taş, bordür, karo ve kaldırım çalışmaları gerçekleştirdiği noktalar arasında ise Hoşnudiye Mahallesi İskender ve Altın Sokak, Kumlubel Mahallesi Yenibahçeli Sokak, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Yüceler Sokak, Şarhöyük Mahallesi Kızılpınar Sokak, Fatih Mahallesi Nimet Sokak, Yeşiltepe Mahallesi Huzurtepe ve Fatihler Sokak, Çamlıca Mahallesi İbrahimpaşa Sokak yer alıyor.

Üstyapı çalışmaları çerçevesinde yol iyileştirme, stabilize, freze ve mekanik serim çalışmaları da Aşağı Söğütönü, Alınca ve Muttalip mahallelerinde sürüyor.

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, üstyapı çalışmalarının belirlenen program çerçevesinde süreceğini bildirdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@