Ünlüce’den personele bayram ziyareti

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, belediye birimlerinde çalışan personele bayram ziyareti gerçekleştirdi.

ESKİŞEHİR 05.05.2022, 14:09
Ünlüce’den personele bayram ziyareti
banner11
banner223

Ramazan Bayramı dolayısıyla birimlerdeki personele ziyaret gerçekleştiren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce ile birlikte Genel Sekreter Yardımcıları Deniz Kaplan ve Şenol Kara çalışanlarla bir araya geldi.

Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı, Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı, Makine İkmal Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı, Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Zabıta Dairesi Başkanlığı ve İtfaiye Dairesi Başkanlığı personeli ile bir araya gelen Ünlüce, Kaplan ve Kara çalışanların bayramını tebrik etti.

Ünlüce, arife gününe denk gelen 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü de tebrik ederek emekçilerin bayramını da kutladı.

Bayramların özel günler olduğunu belirten Ünlüce, “Özveri ile çalışan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Pandemiden dolayı 2 yıldır bu buluşmaları gerçekleştiremiyorduk. Bundan sonraki süreçte bir araya gelmeye devam edeceğiz. Şehrimiz için tüm gücünüzle, emeğiniz ve alın teriniz için çalışıyorsunuz. Eskişehirliler adına sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Ünlüce, bir aile ortamında Eskişehir için birlikte çalışmanın gururunu yaşadıklarını da sözlerine ekledi.

Ziyaretler, hatıra fotoğraflarının çektirilmesinin ardından sona erdi.

Yorumlar (0)
14
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@