Türkiye Şehit, Malulü Dul ve Yetimler Derneği’ne erzak desteği

Korona Virüs ile Mücadele Eylem Planı’nı kararlılıkla sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, odalar ve dernekler aracılığıyla gerçek ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatmaya devam ediyor.

Eskişehir 12.05.2020, 15:08
Türkiye Şehit, Malulü Dul ve Yetimler Derneği’ne erzak desteği
banner11

Bu kapsamda daha önce Berberler ve Kuaförler Odası, Lokantacılar Odası, Kahveciler Odası, Emlakçılar Odası ve Sokak Müzisyenleri Derneği’ni aracılığıyla vatandaşlara destek olan Büyükşehir Belediyesi son olarak da Türkiye Şehit, Malulü Dul ve Yetimler Derneği’ne erzak desteğinde bulundu.

Pandemi sürecinde sosyal desteklerini arttıran ve vatandaşların zor günlerinde yanında olan Büyükşehir Belediyesi, dernekler ve odalar aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatmaya devam ediyor. Bu kapsamda Türkiye Şehit, Malulü Dul ve Yetimler Derneği Başkanı Hacı Şahin’e kuru erzak yardımlarının teslim edildiğini ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, dernek aracılığı ile ihtiyaç sahibi şehit ailelerine yardımların ulaştırılacağını belirttiler.

Bu zor günlerde şehit ailelerini unutmayan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve ekibine teşekkür eden Hacı Şahin, bu günlerin birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde atlatılacağına inandığını ifade etti.

Yorumlar (0)
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@