TÜGİAD Eskişehir'de görev dağılımı gerçekleşti

Geçen hafta büyük bir coşku ve teveccühle gerçekleşen lansman töreni sonrasında TÜGİAD Eskişehir, Serkan Can Zengin başkanlığında toplanarak ilk yönetim kurulunu ve görev dağılımını gerçekleştirdi.

ESKİŞEHİR 25.01.2022, 12:26
TÜGİAD Eskişehir'de görev dağılımı gerçekleşti
banner11
banner223

Türkiye Genç İş İnsanları Derneği (TÜGİAD) Eskişehir Şube 1. Dönem Yönetim Kurulu ve görev dağılımları belli oldu. TÜGİAD Eskişehir Şube, ilk dönem çalışmalarına Serkan Can Zengin başkanlığında başlayacak.

"3 Başkan Yardımcısı Göreve Başladı"

TÜGİAD Eskişehir Başkanı Serkan Can Zengin, "TÜGİAD Eskişehir şubede yapılan bu görev dağılımıyla birlik ve beraberlik içinde hedefimizi sürekli yükselterek gerekli çalışmaları gerçekleştireceğiz.” dedi.

Üç önemli isim TÜGİAD Eskişehir’de göreve başladı. Göreve başlayan başkan yardımcıları: Ersen Çıra, Mert Ünal ve Özgür Tekgöz oldu.

“Güçlü yönetim güçlü işler olacağının göstergesidir!"

TÜGİAD Eskişehir Başkanı Serkan Can Zengin, güçlü ve özverili bir yönetim kurduklarını açıklayarak "Güçlü yönetimler, güçlü işlere imza atarlar!” dedi.

TÜGİAD Eskişehir’deki diğer görev dağılımları da şu şekilde gerçekleşti: Ersen Çıra, Mert Ünal ve Özgür Tekgöz Başkan Yardımcısı; Kenan Araz Sayman, Ali Önal Genel Sekreter; Can Alanoğlu, Yaşarcan Kurt ve Yiğit Çam Yönetim Kurulu Üyesi; Özlem Yıldırım Denetleme Kurulu Başkanı; Onur Çelik ve Emrah Kaya Denetleme Kurulu Üyesi olarak görev alacak isimler.

Yorumlar (0)
16
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@