Trafolar şehre renk katmaya devam ediyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin açık alan çalışmalarında uyguladığı ‘Şehir Estetiktir’ anlayışının başka bir örneği olan trafoların renklendirilmesi çalışmaları devam ediyor.

banner162
Eskişehir 13.08.2020, 14:42 13.08.2020, 15:01
Trafolar şehre renk katmaya devam ediyor
banner11

banner34
Şehrin birçok farklı noktasında heykelleriyle, kent mobilyalarıyla, peyzaj çalışmaları ile şehrin güzelliğine güzellik katan Büyükşehir Belediyesi, Doktorlar Caddesi üzerinde bulunan trafoları renklendirme çalışmasını hız kesmeden sürdürüyor. Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı tarafından, hayvan ve gece figürlerinin yanı sıra Yeşilçam’ın unutulmaz isimleri de trafolara resmedilmeye devam ediyor. Son olarak Sadri Alışık’ın canlandırdığı Turist Ömer karakteri çizimini bitiren ekipler, Neşeli Günler filmi ile kalbimizde taht kuran Münir Özkul ve Adile Naşit ile caddeyi renklendirmeye devam ediyor.

Çalışmaları hayranlıkla takip ettiklerini ifade eden vatandaşlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve ekibine bu güzel çalışmalar dolayısıyla teşekkür ederken, Büyükşehir Belediyesi yetkilileri de trafo boyama ve renklendirme işleminin şehrin farklı bölge ve caddelerinde devam edeceğini belirttiler.

Yorumlar (0)
-18°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@