Tepebaşı’ndan Kastamonu Bozkurt’a destek eli

Tepebaşı Belediyesi, şiddetli yağışlar sonrasında sel felaketi yaşanan Kastamonu’nun Bozkurt ilçesine yardım eli uzattı.

ESKİŞEHİR 14.08.2021, 18:15
Tepebaşı’ndan Kastamonu Bozkurt’a destek eli
banner11

Tepebaşı Belediyesi, son günlerde çeşitli afetlerle mücadele eden kentlere yardım sağlamaya devam ediyor.

Son olarak Tepebaşı Belediyesi, sel felaketi izlerinin bir an önce ortadan kaldırılması için yapılan yardım çalışmalarına destek olmak üzere Kastamonu’nun Bozkurt ilçesine iş makineleri ve ekipler gönderdi. Ekipler, bölgede yaşanan felaketin yaralarını sarmak için Bozkurt’ta çalışmalara destek olacak.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da, “Ülkemiz, maalesef son günlerde çeşitli afetlerle mücadele ediyor. Son olarak Batı Karadeniz’in birçok bölgesinde yaşanan sel afetinden dolayı duyduğum üzüntüyü ifade etmek isterim. Bu afetin yaralarını sarmak için biz de bölgeye iş makinesi ve ekip desteğinde bulunduk. Ekiplerimiz, ihtiyaç olduğu süre boyunca bölgede çalışmalara katılacaktır. Tüm zor günlerde olduğu gibi bugün de birlik ve beraberlik içindeyiz. Bu ruh ile kenetlenerek yaralarımızı en kısa sürece saracağımıza inanıyorum. Sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza da Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Umarım bir daha böyle felaketler yaşamayız” dedi.

Yorumlar (0)
21
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@