Tepebaşı’ndan çocuklara hediye

Tepebaşı Belediyesi bünyesinde bulunan çocuk sanat merkezlerinde ve Belde Evleri’nde eğitim alan okul öncesi eğitim gruplarındaki çocuklar, eğitimlerini tamamladı.

Eskişehir 30.05.2018, 15:31
Tepebaşı’ndan çocuklara hediye
banner11

Dönem boyunca kişisel gelişimlerini ve yeteneklerini geliştirmek için çeşitli branşlarda eğitim alan çocuklar, eğitim programları sonunda düzenlenen şehir gezisine katıldılar.
Gezilere, Tepebaşı Belediyesi 23 Nisan Çocuk Sanat Merkezi, Esentepe Çocuk Sanat Merkezi, Çukurhisar Çocuk Sanat Merkezi, Prof. Dr. Türkan Saylan Erken Çocukluk Eğitim Merkezi ile 29 Ekim Gençlik Merkezi, Hedef Batıkent Belde Evi, Gazi Mustafa Kemal Paşa Belde Evi ve Fevzi Çakmak Belde Evi’nde gerçekleştirilen okul öncesi eğitim programlarından 245 çocuk katıldı.
Çocuklar, kendileri için planlanan gezilerde şehrin önde gelen müze ve parklarını ziyaret ettiler. Tepebaşı Belediyesi’nin merkezlerinde eğitim alan çocuklar, hem kendilerini geliştirerek eğitim-öğretim dönemlerinde başarılı oldu hem de katıldıkları gezilerle eğlenceli ve faydalı bir gün geçirdi. 

Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@