Tepebaşı'ndan "bir kap su, bir kap mama"

Etkili olan sıcak hava ile birlikte sokak hayvanlarını unutmayan Tepebaşı Belediyesi, ilçe genelinde gerçekleştirdiği su ve mama kabı yerleştirme çalışmalarını sürdürüyor.

banner162
Eskişehir 08.08.2020, 12:27
Tepebaşı'ndan "bir kap su, bir kap mama"
banner11

Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü sıcak havalarda sokak hayvanlarını unutmuyor.

banner34
Tepebaşı bölgesinin çeşitli noktalarında sokak hayvanları için hazırlanan su ve mama kaplarını yerleştiren belediye ekipleri, konu hakkında duyarlılık oluşturacak afiş çalışmasına da devam ediyor. Ekipler, kent merkezinde faaliyet gösteren dükkanlara sokak hayvanları için çağrıda bulunulan afişleri asıyor. Sokak hayvanlarının yaz sıcaklarında su içebilmesinin çok önemli olduğunu belirten Veteriner İşleri Müdürlüğü yetkilileri, “Sokak hayvanları için kap dağımına devam ediyor. Özellikle sıcak havalarda tüm vatandaşlarımızın evlerinin ve dükkanlarının önüne, sokak hayvanları için bir kap su ve mama kabı koymasını rica ediyoruz. Hayvanların özellikle su ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri, onlar için hayati önem taşıyor” şeklinde konuştu.

Çalışmayı takdir ile karşılayan hayvan dostu Eskişehirliler de Tepebaşı Belediyesi’ne gösterdiği duyarlılıktan ötürü teşekkür ediyor.

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@