Tepebaşı'nda yeni parkların yapımı sürüyor

Tepebaşı Belediyesi, ilçe halkının kullanımına sunmak üzere hazırladığı iki yeni parkın yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Eskişehir 27.07.2020, 16:06
Tepebaşı'nda yeni parkların yapımı sürüyor
banner11

Tepebaşı Belediyesi, ilçe halkının sağlıklı ve keyifli şekilde zaman geçirebilmesi için kente kazandırdığı parklara yenilerini ekliyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapım çalışmaları sürdürülen iki yeni parkın yapım çalışmaları da aralıksız şekilde sürdürüyor. Ekipler bu kapsamda Yenibağlar Mahallesi’nde Delege, Teğmen ve Kocatürk Sokak üzerindeki 1000 m²’lik ve Aşağısöğütönü 1586, 1587 ve 1590. Sokak’ta bulunan 8 bin 500 m²’lik yeni parkların çalışmasına devam ediyor. Yenibağlar Mahallesi’nde hazırlanan park alanında bir adet çocuk oyun grubu, kondisyon aletleri, piknik masası ve banklar yer alacak. Aşağısöğütönü Mahallesi’nde ise 8 bin 500 m²’lik alana sahip olacak park alanında da piknik masalarının yer alacağı, geniş yeşil alanı ile çocuklar ve yetişkinlerin huzurlu bir şekilde dinlenmelerini sağlayacak bir ortam hazırlanıyor.

Yenibağlar ve Aşağısöğütönü sakinleri de mahallelerine kazandırılacak parklardan dolayı memnuniyetlerini belirtiyor.

Yorumlar (1)
seren 9 ay önce
tebrik ediyorum iyi chp belediyesine sahibiz bursaya gittim turistik mekani olan karacabey bogazina parklari rezalet durumda sikayette bulundum bursa buyuksehir ve karacabey belediyesine 1,5 aydir hic bir degisim yok demem o ki akp belediyeciligi rezalet bu yuzden iyiki eskisehirde chp var
-0°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@