Tepebaşı Belediyesi Eskişehir Tarım Fuarı’nda

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, TÜYAP tarafından düzenlenen Eskişehir 2. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı açılış törenine katıldı. Tepebaşı Belediyesi de tarımsal çalışmalarını, fuar süresince stant alanında sergileyecek.

Eskişehir 01.09.2021, 15:57
Tepebaşı Belediyesi Eskişehir Tarım Fuarı’nda
banner11

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından gerçekleştirilen Eskişehir 2. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı açılış törenine katıldı.

Eskişehir Ticaret Odası – TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarda, Tepebaşı Belediyesi de standı ile yer alıyor. Tarım sektörünün paydaşlarını bir araya getiren fuarda Başkan Ataç, açılış töreni sonrasında alanı gezdi. Başkan Ataç daha sonra CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ve Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Önder ile birlikte Tepebaşı Belediyesi standını ziyaret etti. Başkan Ataç ve beraberindekiler, Tepebaşı Belediyesi’nin kırsal kalkınmayı destekleyen Çoban Festivali, Esentepe Mahalle Bahçesi, Atalantekke’de çilek fidesi dağıtımı, güneş enerjili sulama sistemleri, Sakintepe Soğuk Hava Deposu, Tepebaşı Kırsal Kalkınma Kurulu, Kadın Üreticiler Satış Noktası, Tohum Takas Şenliği, Cumhuriyet Sebze Hali, Ekolojik Pazar gibi çalışmalarının anlatıldığı standı gezdi. Başkan Ataç da tarımın ülke ekonomisi açısından büyük bir önem taşıdığını ifade ederek, fuarın hayırlı olmasını temenni etti.

Eskişehir 2. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, 5 Eylül tarihine kadar görülebilecek.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@