Tepebaşı Belediyesi bilgileri paylaştı

Tepebaşı Belediyesi, ilçedeki marketler ile gel-al ve sipariş yöntemi ile hizmet veren lokantaların iletişim bilgilerini, web sitesi üzerinden vatandaşların ulaşımına sundu.

Eskişehir 05.04.2020, 12:07
Tepebaşı Belediyesi bilgileri paylaştı

Tepebaşı Belediyesi, koronavirüs sürecinde hizmet veren marketler ile sağlık önlemleri çerçevesinde gel-al ve sipariş yöntemi ile hizmet veren yemek işletmelerinin iletişim bilgilerini, web sitesi üzerinden vatandaşlara sunuyor.

Alınan tedbirler kapsamında işyerlerinde müşteri ağırlamaları yasak olan yemek işletmeleri, gel-al ve sipariş yöntemi ile hizmet veriyor. Tepebaşı bölgesinde söz konusu yöntemler ile hizmet veren işletmeler, Tepebaşı Belediyesi’nin internet adresi olan “www.tepebasi.bel.tr” web sitesi üzerinde “İlçemizde bulunan lokantaların listesi” başlığında sıralanıyor. Vatandaşlar bağlantıya tıklayarak Tepebaşı’nda hizmet veren lokantaların adres ve telefon bilgilerine ulaşabiliyor.

Marketler de yine “www.tepebasi.bel.tr” adresli web sitesinde, “İlçemizde bulunan marketlerin listesi” başlığı altında sıralanıyor. Vatandaşlar başlık altında marketlerin adres ve telefon bilgilerine ulaşabiliyor.

Yorumlar (1)
Hasan 7 ay önce
Maske dağıtın, etrafı dezenfekte edin. Tepebaşı belediyesi ne iş yapıyor?göremiyoruz.
13°
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@