Tabip Odası Başkanı Ekici'den Ataç'a ziyaret

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Tabip Odası Başkanı Dr. Nesrin Ekici ile 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir araya geldi.

Eskişehir 18.03.2021, 12:19 18.03.2021, 12:25
Tabip Odası Başkanı Ekici'den Ataç'a ziyaret
banner11

Başkan Ataç, koronavirüsün bir meslek hastalığı ve bu virüs nedeniyle yaşamını yitiren sağlık çalışanlarının da şehit sayılması gerektiğini kaydetti.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın meslek örgütleri ile temasları sürüyor.

Eskişehir Tabip Odası Başkanı Dr. Nesrin Ekici de 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Ekici ziyaretinde oda faaliyetleri hakkında Başkan Ataç’a bilgiler aktarırken, buluşmada kentteki sağlık çalışmaları da görüşüldü. Ekici kendisi de hekim olan Ataç’a, daima toplum sağlığını ve sağlık çalışanlarını gözeten bir belediye başkanı olduğu için teşekkürlerini iletti.

Toplum sağlığı için fedakarca görev yapan tüm sağlık çalışanlarına minnet duyduğunu ifade eden Başkan Ataç da koronavirüs ile mücadelede döneminde ağır şartlarda görev yapan sağlıkçılar için daha iyi koşullar sağlanması gerektiğini ifade etti. Başkan Ataç ayrıca koronavirüsün bir meslek hastalığı ve bu virüs nedeniyle yaşamını yitiren sağlık çalışanlarının da şehit sayılması gerektiğini kaydetti.

Ziyaret, çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Yorumlar (0)
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@