Sivrihisar'daki çalışmalar vatandaşın yüzünü güldürüyor

Kent merkezi ve kırsal mahallelerde sağlıklı bir alt yapı ve sorunsuz bir üst yapı için çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Sivrihisar ilçe merkezinde bir yandan içme suyu hattını yenilerken, bir yandan da sorumluluk alanında bulunan caddelerde üst yapı çalışmalarına başladı.

Eskişehir 01.10.2020, 15:44
Sivrihisar'daki çalışmalar vatandaşın yüzünü güldürüyor

Çalışmalardan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Sivrihisarlılar, alt yapı ve üst yapı çalışmaları için Başkan Büyükerşen’e teşekkür etti.

Yaz boyunca sorumluluk alanında bulunan bölgelerde sıcak asfalt çalışması gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, havaların mevsim normallerinin üzerinde seyretmesini fırsat bilerek çalışmalara ara vermeden devam ediyor. Kent merkezinin yanı sıra kırsal ilçelerde de önemli çalışmalara imza atan ekipler, Sivrihisar ilçe merkezinde hem alt yapı hem üst yapı çalışmalarını beraber gerçekleştiriyor. ESKİ’ye bağlı ekipler Süleyman Demirel Caddesi ve Prof. Dr. Nabi Avcı Caddesi'nde içme suyu hattı yenileme çalışmalarına devam ederken, Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler de İsmet Atilla Caddesi’nde sıcak asfalt öncesi çalışmalarına başladı. Sivrihisar ilçesinin önemli ve işlek caddelerinden biri olan bölgede yapılan çalışmalardan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden mahalle sakinleri, Büyükşehir Belediyesi’nin ilçeye yapmış olduğu hizmetler dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e ve ekiplere teşekkür ettiler.

İsmet Atilla Caddesi’nde asfalt çalışmaları öncesi hazırlık yapıldığını belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ise en kısa sürede caddenin asfalt ile kaplanacağını ve yolun sürücüler için konforlu ve güvenli hale getirileceğini ifade ettiler.

Yorumlar (0)
10°
parçalı az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@