Sinerji Hareketi Derneği Birinci Olağan Genel Kurulu gerçekleşti.

Sinerji Hareketi Derneği Birinci Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu’nun istişarelerde bulunduğu kurulda önemli kararlar da alındı.

Eskişehir 21.07.2019, 13:05
Sinerji Hareketi Derneği Birinci Olağan Genel Kurulu gerçekleşti.
banner11

15 Mayıs 2019 tarihinde kurulan Sinerji Hareketi Derneği Birinci Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Yönetim ve Denetim kurulunun hazır bulunduğu kongrede Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın altından Divan Başkanı Feren Karameşe söz aldı ve raporlar paylaşıldı.

Çoğu raporun oylama ile kabul edildiği kurulda Sinerji Hareketi Derneği Başkanı Soner Çam görüşlerini belirterek derneğin kısa süre içinde verimli işler yaptığını aktardı.

Faaliyet raporu maddelerinin de tek tek paylaşıldığı kurulda önümüzdeki dönemlerde yapılacak etkinlikler ve projeler için de görüş alışverişlerinde bulunuldu.
 

Diğer yandan önümüzdeki günlerde de NLP eğitimleri devam edecek. Bununla beraber Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi ISO 9001:2015 ve Proje Yazımı dersleri de önümüzdeki günlerde başlayacak.

Sinerji Hareketi Derneği Yönetim Kurulu Asil Listesi; Necmettin Eraslan, Aysel Demir, Gizem Bezek Baytar, Ömür Çelik, Merve Akman, Yusuf Asutay

Yorumlar (0)
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@