Sendika başkanı uyardı: Herkes kendine dikkat etsin

Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, "Okullar açılsın ,çocuklar sıkıldı diyenler piyasada görünmüyor. Okulumuz temiz demek ile olmuyormuş denemiş olduk" dedi.

Eskişehir 06.04.2021, 21:35
Sendika başkanı uyardı: Herkes kendine dikkat etsin
banner11

Köksal'ın açıklaması şöyle: "Okullar açılsın ,çocuklar sıkıldı diyenler piyasada görünmüyor. Okulumuz temiz demek ile olmuyormuş denemiş olduk. Koca insanları zaptetmek zor iken okul çocukları söz dinler mi! Esnaf ve okul tercih yapmak gerekiyordu . İkisinide kapatmak zorunda kaldık. Ne yapsan yaranılmaz denen durum yaşanıyor. Aşılama son hız devam ediyor. Asıl mücadele hastanede veriliyor. Sağlık çalışanları canını siper etmiş çalışıyor. Filyasyon ekipleri durmadan şehiri tarıyor . 

Aile sağlığı merkezleri hasta kuyruğu var. Motivasyon şart ,ağır iş yükü ,yıpranmış sağlık çalışanları ,her geçen gün  düşen maaşlar... Bunlar yetmiyor gibi koltuk sevdalısı idarecilerinin trip ve baskısı. Vatsap ve sosyal medyadan devletin birimlerini yönetenler cabası. Bizim mahalle böyle herkes kendine dikkat etsin. Her yer kırmızı. Bu günler de geçer. Az sabır"

Yorumlar (1)
Mehmet Ay 4 ay önce
Sayın Başkanın elinde bir veri var mı acaba , bulaşların yüzde kaçı okul kaynaklı.Okullarımızın istisnasız hepsi hijyen noktasında gerekli önlemleri almışlardır.Sağlık çalışanlarımızın fedakarca yaptıkları çalışmaları kimse görmezden gelemez.Fakat son günlerdeki vaka sayılarında ki artışın kaynağını okullar gibi göstermek.İnsafsızca olur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@