Şehir ve sanayi arasındaki ilişki artacak

Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru ve Konsey Üyeleri, Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş, Yönetim Kurulu Üyesi Recep Taşel ile ESO’da bir araya geldi.

Eskişehir 08.06.2018, 18:01
Şehir ve sanayi arasındaki ilişki artacak
banner11

Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru ve Konsey Üyeleri, Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş, Yönetim Kurulu Üyesi Recep Taşel ile ESO’da bir araya geldi. Kumru, seçimler sonrası göreve gelmelerinden dolayı Kesikbaş ve Taşel’i tebrik ederek başarılar diledi.

ESO’ya gerçekleştirdikleri ziyaret için Kumru ve üyelere teşekkür eden Başkan Kesikbaş, “Şehir ve sanayi arasındaki ilişkiyi arttırmak, sanayiyi şehrimizin gündemine daha çok taşımak istiyoruz. Sanayileşme şehirden kopuk olamaz çünkü sanayimiz 200 bin kişiye dolaylı olarak bir emek ve aş kapısı oluyor” dedi.

Görüşmede konuşan Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru ise, ESO’nun kent konseyinin doğal bir üyesi olduğunu belirterek, sanayi ile olan ilişkilerini daha da istediklerini dile getirdi. Kumru, “Sürdürülebilir kalkınma, çevreye duyarlılık, sosyal yardımlaşma, dayanışma, katılım ve yerinden yönetim ilkelerini önde tutarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yerellik ilkesi çerçevesinde sivil toplumun gelişmesine ve kurumsallaşmasına öncülük eden bir konseyiz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@