Şanlı’dan Büyükerşen’e hibe teşekkürü

Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret ederek Büyükşehir Belediyesi tarafından kendilerine hibe edilen cenaze aracı dolayısıyla teşekkür etti.

Eskişehir 19.03.2021, 15:26
Şanlı’dan Büyükerşen’e hibe teşekkürü
banner11

Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı ile bir araya gelen Başkan Büyükerşen, Büyükşehir Belediyesi tarafından Han’da gerçekleştirilen alt yapı ve üst yapı yatırımlarını görüştü. İlçenin ihtiyaçları hakkında Başkan Büyükerşen’e bilgi veren Erdal Şanlı, kısa süre önce Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye hibe edilen cenaze aracı dolayısıyla teşekkür etti. İlçenin az nüfusuna rağmen ihtiyaçlarından birinin cenaze aracı olduğunu belirten Şanlı, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hocamız bu konudaki ihtiyacımızı biliyordu. Meclisimizin de verdiği destekle aracımızı Han’da hizmete sunduk. Artık cenaze işlemlerimiz çok daha hızlı ve kolay olacak” dedi.

Erdal Şanlı ile birlikte Han’da önemli çalışmalara imza attıklarını ifade eden Başkan Büyükerşen ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Erdal Şanlı’ya teşekkür etti.

Yorumlar (0)
-1°
az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@