banner90

Rumelili iş insanlarından Milas'a yardım eli

Eskişehir Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği ülkemizin yaşadığı orman yangınları sonrası yaraların sarılması için bölgeye yardım eli uzattı.

ESKİŞEHİR 24.08.2021, 12:37 24.08.2021, 12:40
Rumelili iş insanlarından Milas'a yardım eli
banner11
banner223

Muğla Milas Belediyesi ile gerçekleştirilen görüşme sonrası yangın mağdurları için bölgeye buzdolabı, derin dondurucu ve set üstü ocaktan oluşan yardım kamyonu gönderen ERİAD ayrıca yaşanabilecek felaketler için jeneratör, baş üzeri aydınlatma, N95 maske ve eldiven desteği ile Eskişehir’de Milas’a dayanışma köprüsü oldu.

Ülkemizde yaşanan doğal afetler sonucu oluşan zararın el birliğiyle sarılacağını belirten Eskişehir Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Başkanı İbrahim Durgut “Derneğimizin duyarlı üyeleri çağrımıza kulak vererek çok kısa bir sürede ihtiyaçları temin etti. Bölgeye gönderilen yardımları Milas Belediyesi’nin koordinasyonunda afette evleri zarar gören vatandaşlarımıza ulaştıracağız. Yaşanan felaket bir kez daha gösterdi ki deprem, sel ve yangınlar konusunda hazırlık olmalıyız. Daha büyük doğal afetlerin yaşanmamasını temenni ediyor, bölgeye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Yangın bölgesinde yaşamını yitiren vatandaşlarımız ve yangın söndürme personellerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)
22°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@