Pazarcı esnafına ‘eksi 15’te’ hizmet teşekkürü

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer termometrelerin eksi 15 - 20’leri gördüğü Eskişehir’de semt pazarlarında tezgahını açan pazarcı esnafını ziyaret ederek, hizmetleri için teşekkür etti.

Eskişehir 21.01.2021, 18:05
Pazarcı esnafına ‘eksi 15’te’ hizmet teşekkürü
banner11

Vişnelik Mahallesi’nde kurulan Çarşamba pazarında tezgah açan pazarcı esnafını ziyaret eden Çakırözer, “Hava sıcaklığının eksi 15-20’leri gördüğü Eskişehir’imizde pazarcı esnafımız dondurucu soğuğa rağmen tezgahının başında. Bu soğuk havalarda yurttaşımıza hizmet veren tüm esnafımıza emekleri için yürekten teşekkürler” dedi.

EKSİ 20’DE HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Hava sıcaklığının eksi 15 - 20’leri gördüğü Eskişehir’de pazarcı esnafı kurulan semt pazarlarında tezgahlarının başında Eskişehirlilere hizmet vermeye devam ediyor. CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Yaş Sebzeciler Meyveciler Balıkçılar ve Pazarcılar Esnaf Odası ile parti temsilcileri de eşlik etti.

Pazarda tezgah açan esnafı tek tek dolaşarak, talep ve sıkıntılarını dinleyen Çakırözer, pazarcı esnafına soğuk havaya rağmen Eskişehirlilere hizmet verdikleri için teşekkür etti. Çakırözer, “Hava sıcaklığının eksi 15-20’leri gördüğü şehrimizde sizler dondurucu soğuğa rağmen hemşehrilerimize hizmet için tezgahınızın başındasınız. Hepimize emekleriniz için teşekkür ederiz” dedi.

GEÇİM SIKINTISI ORTAK SORUN

Çakırözer, pazarda tezgah açan esnaf ile pazara çıkan yurttaşların sorunlarının ortak olduğuna değinerek, “Herkesin derdi, sıkıntısı geçim sıkıntısı. Hem salgın, hem de ekonomideki buhran her iki kesimi de derinden etkiledi. Bu zor günleri hep birlikte aşacağız. Esnafımızın, yurttaşımızın refah içinde yaşayacağı bir ülkeyi yaratacağız” mesajını verdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@