Pandemide gençlerin buluşma noktası çevrimiçi atölyeler

Pandemi nedeniyle uzun süredir kapalı alan etkinliklerine ara vermek zorunda kalan Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi, bu süreçte açık hava etkinliklerinin yanı sıra birbirinden önemli online etkinliklerde de gençleri bir araya getiriyor.

Eskişehir 10.10.2020, 11:59
Pandemide gençlerin buluşma noktası çevrimiçi atölyeler
banner11

Açtığı kurslar ve düzenlediği birbirinden renkli etkinliklerle gençlerin buluşma noktası olan Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi, pandemi nedeniyle kapalı alan etkinliklerine ve ücretsiz kurslarına ara vermek zorunda kaldı. Buna rağmen düzenlediği online etkinlikler ile farklı alanlarda gençleri bir araya getirmeye devam eden Gençlik Merkezi, İnternet Gazeteciliği Semineri, Kariyer Yönetimi Semineri ve Tekno Girişimcilik Eğitimi gibi çevrimiçi etkinliklerin ardından Proje Döngüsü Temel Bilgilendirme Eğitimi’nde 50’ye yakın genci bir araya getirdi. Nihat Yücel tarafından verilen ve proje yazım aşamaları, örnek kaynaklar gibi konuların konuşulduğu atölyede gençler proje yazımına dair ipuçları elde etti.

Gençlerin seminerler ve eğitimler ile ilgili detaylı bilgiye 0222 230 35 16 üzerinden ulaşabileceğini ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, genclik.eskisehir.bel.tr üzerinden de tüm etkinliklere kayıt olunabileceğini belirttiler.

Yorumlar (0)
az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@