Özel Kalem’den Sakallı’ya sert tepki

Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Deniz Kaplan, Cumhur İttifakı Büyükşehir Adayı AK Partili Burhan Sakallı’ya sosyal medya hesabından yüklendi.

banner162
Eskişehir 21.03.2019, 10:23
Özel Kalem’den Sakallı’ya sert tepki
banner11

Millet İttifakı Büyükşehir Adayı CHP’li Yılmaz Büyükerşen ve Burhan Sakallı ‘arasındaki’ afiş gerginliği tırmanıyor. Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Deniz Kaplan, Sakallı’nın Otel Şale’ye asılmış fotoğrafını paylaşıp “Kanun ve kural tanımazlar asıyor, il seçim kurulu indiriyor. Kanun ve kural tanımazlar tekrar asıyor, il seçim kurulu tekrar indirtiyor. Kanun ve kural tanımazlar tekrar asıyor. Bu kanun ve kural tanımazlık en fazla 10 gün daha sürer bu zihniyet şehre hakim olamayacak, izin vermeyeceğiz” notuyla paylaştı.

Kaplan dün akşam Espark AVM önündeki bacaya lazerle yansıtılan ‘Burhan Sakallı’ yazısı için de “Espark alışveriş merkezinin önündeki bacaya lazerle malum adayın ismini yansıtıyorlar. Espark yönetiminin haberi yok, lazeri koydukları inşaatın sahibinin haberi yok. Burayı dağ başı sanıyorlar yahu’ diyerek tepki gösterdi.

banner34

 

 

Yorumlar (0)
-2°
hafif kar yağışlı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@