Onlar Seni Unutmadan Sen Onları Hatırla

Tepebaşı Belediyesi’nin, Alzheimer hastalığına karşı bilgilendirici etkinliği “Alzheimer ile Yaşam” devam ediyor. Programda bu hafta uzmanlar, “Demans Dostu Toplum ve Kültür” konusunu ele alacak.

ESKİŞEHİR 11.01.2022, 14:13
Onlar Seni Unutmadan Sen Onları Hatırla
banner11
banner223

Tepebaşı Belediyesi, Alzheimer konusunda farklı disiplinden uzmanlar ve hasta yakınlarının katılımı ile “Onlar Seni Unutmadan Sen Onları Hatırla” başlıklı söyleşiyi, vatandaşlar ile buluşturmaya devam ediyor.

Online olarak düzenlenen söyleşide Eskişehir Alzheimer Derneği Başkanı Prof. Dr. Demet Özbabalık Adapınar ve Tepebaşı Belediyesi Yaşam Köyü Alzheimer Konukevi Sorumlu Hekimi Dr. Aslı Ünügür bu hafta, “Demans Dostu Toplum ve Kültür” konusunu ele alacak. Programın konuğu Katadrom Kültür Sanat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yıldırım olacak. Etkinlikte her hafta olduğu gibi katılımcılardan gelen sorular da yanıtlanacak.

Program, Tepebaşı Belediyesi’nin “tepebasibld” adlı Youtube kanalından ve Zoom üzerinden (meeting ID: 880 1575 8888) canlı olarak izlenebilecek. 13 Ocak Perşembe günü saat 20.00’de gerçekleştirilecek programa, “tepebasi.bel.tr/etkinlikler.asp” sayfasında bulunan linkten de ulaşılabilecek.

Yorumlar (0)
19°
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@