Odunpazarı Halkı için çok değerli projeler

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette Cemil Tugay’a CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel de eşlik etti. 

Eskişehir 05.07.2019, 16:23
Odunpazarı Halkı için çok değerli projeler
banner11

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, iki mevkidaş bir süre sohbet etti. 31 Mart’ta gerçekleşen yerel seçimlerde yeniden Odunpazarı Belediye Başkanı seçilen Başkan Kurt’u tebrik eden Cemil Tugay, Başkan Kurt’a yeni dönemde başarılar diledi. Eskişehir’i ve Odunpazarı’nı çok beğendiğini söyleyen Tugay, “Odunpazarı Belediyesi, Odunpazarı Halkı için çok değerli projeler üretmiş. Bunu Odunpazarı’nın her yerinde görebiliyorsunuz. Ben Başkan Kazım Kurt’un başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay ve CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel’e nazik ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Kurt, “Başkan Cemil Tugay, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Karşıyaka Belediye Başkan seçildi. Önünde uzun bir dönem var. Ben, çok başarılı olacağına inanıyorum” diye konuştu. 
 

Yorumlar (0)
10°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@