“Odunpazarı Belediyesi mağduriyetime yönelik açıklama yapmalı”

Eskişehir Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Av. Gülçin Yapıcı, Odunpazarı Belediyesi Resmi WhatsApp ihbar hattında yaşadığı mağduriyeti anlattı. Yapıcı, en yakın zamanda yetkililerden çözüm ve destek bekliyor

Eskişehir 01.01.2021, 16:02 02.01.2021, 18:39
“Odunpazarı Belediyesi mağduriyetime yönelik açıklama yapmalı”
banner11

Eskişehir Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Av. Gülçin Yapıcı, Odunpazarı Belediyesi WhatsApp ihbar hattına gönderdiği bir mesajın, ekran görüntüsü alınarak sosyal medyada paylaşılmasına tepki gösterdi. Av. Gülçin Yapıcı mağdur olduğu konuyla alakalı şunları söyledi, “Odunpazarı bölgesinde kırk kedinin toplandığına dair dün bir kişi ihbarda bulunmuştu. Ben de kedilerden kaygı duyarak Odunpazarı Belediyesi Resmi WhatsApp ihbar hattına konuyla alakalı bilgi almak üzere mesaj gönderdim; ancak daha sonra yazımın ekran görüntüsü alınarak üçüncü şahıslara telefon numaram açık şekilde yollandığını öğrendim ve bir şahıs bu paylaşımımı sosyal medyasında herkese açık şekilde, telefon numaramı görünür vaziyette paylaşmıştır.”

KURUMA GÜVENİMİZ KALMADI

Yapıcı, ayrıca yaşadığı bu olaydan sonra “Devletin kurumu bu kadar aciz mi?” siteminde bulundu. “Kişilik haklarım zedelenmiştir. Demek ki mesajlarımız bu şekilde başkalarına atılmaktadır. Bu alenen suçtur. Kuruma güvencimiz kalmamıştır. Bununla ilgili yetkililere bilgi verdim ama hala geri dönüş bekliyorum. Devletin kurumu bu kadar aciz mi? Biz kime güveneceğiz?”

Av. Gülçin Yapıcı'nın belediyenin ihbar hattına gönderdiği mesaj

Av. Yapıcı'nın ihbar hattına gönderdiği mesaj sosyal medyada alenen paylaşıldı

Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@