Muharrem ayı hoşgörü ve dayanışmamızı arttırsın

Muharrem ayının ilk haftasında Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ile Hacı Bektaş Veli Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret eden CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer vakıf ve dernek yöneticileriyle bir araya geldi, Muharrem ayı sofrasına katıldı.

Eskişehir 14.08.2021, 14:10
Muharrem ayı hoşgörü ve dayanışmamızı arttırsın
banner11

Muharrem ayının kutsal aylardan biri olduğuna vurgu yapan Çakırözer, “Muharrem ayı, zor zamanlardan geçtiğimiz bu günlerde ülkemize ve tüm insanlığa birlik, beraberlik ve dayanışma ortamı getirsin” dedi.

CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Muharrem ayının ilk haftasında Eskişehir Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ile Hacı Bektaş Veli Derneği’nin aşevinde düzenlenen Muharrem Ayı sofrasına katıldı. Muharrem ayında tutulan oruç ve yapılan ibadetlerin kabul olmasını dileyen Çakırözer, yaptığı açıklamada, “Bir tarafta yangınlar, bir tarafta sel felaketi. Ülke olarak zor bir dönemden geçtiğimiz bu günlerde Muharrem ayı birlik, beraberlik ve dayanışma duygularımızı arttırsın. Tutulan oruçlar, yapılan ibadetler kabul olsun” dedi. Çakırözer, ziyaretinde Vakıf Başkanı Ali Ulu, Dernek Başkanı Mahsuni Ilgın ve üyelerinin talep ve sıkıntılarını da dinledi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@