Muhalefet burada iktidar nerede?

DEVA Partisi Eskişehir İl Başkanı İsmail Haşim Ateş, Sivrihisar İlçe Başkanı Şenol Çakır ve il yönetiminden oluşan heyet ile birlikte Sivrihisar’da meydana gelen sel felaketinde oluşan hasar ile ilgili geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Eskişehir 13.08.2021, 15:36
Muhalefet burada iktidar nerede?
banner11

Sel felaketinin en çok yaşandığı Mülkköy, Oğlakçı, Demirci ve Ortaklar mahallelerinde incelemelerde bulunan heyet, mahalle muhtarlarından selin bilançosunu öğrendikten sonra vatandaşlarla birebir görüşerek geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Çok sayıda küçükbaş ve büyükbaş hayvan zayiatının yaşandığı felakette, evlerde, altyapıda oluşan hasarlar ve tarım ürünlerinde meydana gelen kayıplar ile ilgili dertlerini anlatan mahalle sakinleri yardım beklediklerini dile getirdiler.

DEVA Partisi heyeti, Oğlakçı Mahallesi Muhtarı Yunus Ünlüer ile yaptıkları görüşme esnasında İYİ Partili Milletvekili Arslan Kabukcuoğlu, İl Başkanı Eren Ekmen ve il yönetiminden oluşan heyet ile karşılaştı. Tesadüfen bir araya gelen iki grup, sohbet ederek muhalefetin sahada vatandaşın yanında olduğundan fakat iktidarın ortada olmadığından bahsetti. Sohbetin ardından iki parti yetkililerince de yaşanan zayiatla ilgili notlar alınarak gerekli mercilerce çözüm arayışına gidileceği sözleri verildi.

Yorumlar (1)
Zafer 4 ay önce
Sizin muhalifliğiniz batsın...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@