Masal Şatosu'nda 29 Ekim'e Özel Muhteşem Konser

Eskişehir'in önemli turizm merkezlerinden biri olan ancak pandemi nedeniyle ziyarete kapalı olan Masal Şatosu'nda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na özel muhteşem bir konser gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi konseri Masal Şatosu'nun sosyal medya hesaplarından canlı yayınlarken, binlerce Cumhuriyet sevdalı da konseri ilgi ile takip etti.

Eskişehir 29.10.2020, 16:27
Masal Şatosu'nda 29 Ekim'e Özel Muhteşem Konser
banner11

Çocukların hayallerini süsleyen ve her yıl yüz binlerce kişi tarafından ziyaret edilen Masal Şatosu, pandemi nedeniyle Şatoda Müzik konserlerini online platformlara taşıdı. Burcu Yazıcı'nın viyola, Emel Önen'in viyolensel ve Nazlı Avcı ile Hande Gürsel'in kemanları ile katıldığı konserde birbirinden özel parçalar seslendirildi. Masal Şatosu'nun farklı noktalarında çekilen ve sosyal medya hesaplarından paylaşılan konseri binlerce cumhuriyet sevdalısı izledi.

Pandemi nedeniyle ziyarete kapalı olduklarını ancak her hafta birbirinden renkli etkinliklerle çocuklarla buluştuklarını ifade eden Masal Şatosu yetkilileri, bu özel konsere imza atan sanatçılara teşekkür ederek, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutladılar.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@