Lions kulüplerinden anlamlı etkinlik

8 Ekim Dünya Lions Hizmet Günü’nde Eskişehir Lions Kulüpleri Adalar Kan Alma Birimi’nde dostlarımıza “Bir Kan, Bir Candır, Bir Can, Bir Fidan” kampanyası düzenledi.

ESKİŞEHİR 09.10.2021, 14:01
Lions kulüplerinden anlamlı etkinlik
banner11

8 Ekim Dünya Lions Hizmet Günü sebebiyle tüm dünyada Lionlar her yıl sağlıkla ilgili etkinlikler düzenleyerek insanlığa hizmet ediyor. Bu amaç doğrultusunda Eskişehir, Köprübaşı, Tepebaşı, Yunusemre, Dorlion Lions ve Tepebaşı Leo Kulüpleri her yıl olduğu gibi bu yıl da Kızılay ve Sağlık Müdürlüğü’nün destekleri ve birlikteliği ile kök hücre, kan ve organ bağışı kampanyası düzenledi.

Gerçekleştirilen bağış kampanyası ile ihtiyacı olan insanlara destek olan Lion’lar, kampanyaya katılarak bağışta bulunan yardımseverlere Aralık ayı içinde Eskişehir Yunusemre Lions Kulübü Sevgi Ormanı’na 1 f,dan dikilmek üzere üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu teşekkür sertifikası hediye etti.

Eskişehir Lions Kulüpleri etkinliğe katılarak kampanyaya destek olan tüm yardımseverlere doğaya ve geleceğe katkı sağladıkları için, Eskişehir Kızılay’a ve İl Sağlık Müdürlüğü’ne destekleri için teşekkür etti.

Yorumlar (0)
13
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@