“Kentle sanayinin bazı temassızlıkları var"

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Nadir Küpeli’yi makamında ağırladı.

Eskişehir 10.07.2018, 15:00
“Kentle sanayinin bazı temassızlıkları var
banner11

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Başkanı Nadir Küpeli ve yönetim kurulu üyelerini misafir etti.

Ziyarette Başkan Ataç ve Küpeli, şehir meseleleri üzerine sohbet ederken Tepebaşı Belediyesi ile Eskişehir Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi’nin gelecekte yapabileceği işbirlikleri hakkında da görüş alışverişinde bulundu. Buluşma hakkında bir değerlendirmede bulunan Küpeli, “Çok başarılı çalışmaları olan Ahmet Ataç’ı makamında ziyaret ettik. Bundan sonra yapabileceğimiz işbirliklerini değerlendirdik, kendisi seçildiğimizden dolayı Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde bizleri ziyaret etmişti. Bundan sonra şehrimize birlikte neler katabiliriz, daha başarılı neler yapabiliriz, bunları konuştuk. Kendisine misafirperverliği için de teşekkür ediyoruz” dedi.

"Kentle sanayinin bazı temassızlıkları var"
Başkan Ataç ise konuşmasında, “Sevgili Nadir Başkan, eksik olmasın bu nazik ziyaretini yönetim kuruluyla birlikte yaptı. Sayın Başkan benim çok eski yıllardan beri dostum. Tabi onun seçilmesiyle Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde yeni bir dönem başladı. Kentle sanayinin bazı temassızlıkları var, onların yeniden tesis edilmesi için bir takım düşüncelerimiz oldu. Bundan sonra birlikte yürümemin yararını her iki tarafta kabul ediyor. Bu şekilde sohbet toplantısı oldu, kendisine tekrar tekrar başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile son buldu.
 

Yorumlar (0)
12°
parçalı az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@