Kent Konseyi, esnaf temsilcileriyle bir araya geldi

Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy ve Yürütme Kurulu Üyeleri, esnaf oda ve dernekleriyle bir araya geldi.

ESKİŞEHİR 05.02.2021, 16:14 05.02.2021, 16:24
Kent Konseyi, esnaf temsilcileriyle bir araya geldi
banner11
banner223

Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy ve Yürütme Kurulu Üyeleri, devam eden pandemi sürecinde zor günler geçiren sektörlerimizin sorunlarını değerlendirmek üzere Eskişehir Ticaret Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Kahveciler Odası, Lokantacılar Odası, Rumeli İş İnsanları Derneği, Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği ile Müzisyenler ve Sahne Sanatları Derneği’nin yöneticileri ile bir araya geldi.

Kamu kurumu niteliğindeki odalar ve sivil toplum örgütlerinin çözüm önerilerinin masaya yatırıldığı toplantıda konuşan Akçasoy, “Eskişehir Kent Konseyi olarak, devam eden pandemi sürecinde iş yerlerini kapatmak zorunda kalan ve zor günler geçiren sektörlerimizin oda başkanlarını ve kamu kurumu niteliğindeki sivil toplum örgütlerini bir araya getirmekteki amacımız, salgın sürecinin uzaması nedeniyle ortak akıl ile yeni çözümlerin ortaya çıkabileceğine olan inancımızdır. Biliyoruz ki ekonomide her bir sektör birbirine bağlı. Her biri için ortak akıl içerisinde hareket ederek, elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. El ele vererek iyileşeceğiz” dedi.

Oda Başkanları ise toplantıda yaptıkları konuşmalarda “Dünya olarak hiç beklemediğimiz bir süreç içerisine girdik. Tarladaki üreticiden, organizasyon firmasına kadar çok geniş bir alan olumsuz etkilendi. Bu dönemde Eskişehir Kent Konseyimiz bizlerin hep yanında oldu. Bu destekler bizleri çok mutlu etti. Zor günler geçiriyoruz. Bu toplantıyı düzenlemiş olmanız bile bizlere büyük moral oldu, bu süreçte birlikte hareket etmenin çok önemli” diye konuştular

Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@