Jandarma ve polisleri dinledi

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Trafik Haftası’nda trafik kontrol bölgelerinde görevli emniyet güçlerini ziyaret ederek, emekleri için teşekkür etti.

Eskişehir 06.05.2021, 18:39
Jandarma ve polisleri dinledi
banner11

Çakırözer, “Salgınla mücadelede güvenlik güçlerimiz de yurttaşlarımız için seferber. Gece gündüz demeden yurttaşlarımızın huzur ve güvenliği için özveriyle çalışmalarını sürdüren emniyet görevlilerimize teşekkür ederiz” dedi.

JANDARMA VE POLİSLERİ DİNLEDİ

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir-Seyitgazi karayolu Jandarma Sabit Yol Kontrol Noktasında denetim yapan jandarma ekipleri ile Eskişehir-Ankara karayolu girişi Trafik Denetleme Noktasında görevli emniyet ekiplerini ziyaret etti. Polis ve jandarma ekiplerine çalışmaları için teşekkür eden Çakırözer, ekiplerin Karayolu Trafik Haftası’nı da kutladı.

SEFERBER OLDULAR

Koronavirüs salgını ile mücadelede emniyet güçlerinin yurttaşların huzur ve refahı için özveriyle çalıştıklarını aktaran Çakırözer, “Salgınla mücadelede polis, jandarma, bekçi yurttaşlarımız için seferber oldu. Gece gündüz demeden yurttaşlarımızın huzur ve güvenliği konusunda özveriyle çalışmalarını sürdüren tüm emniyet güçlerimize emekleri için teşekkür ederim” dedi. Ziyaretleri sırasında polis ve jandarma ekiplerinin talep ve sıkıntılarını da dinleyen Çakırözer, polislerin, uzman jandarma ve çavuşların 3600 ek gösterge taleplerinin karşılanmasını istedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@