İsmetpaşa Mahallesine halı saha

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi spora verdiği desteği sürdürüyor. Mahmudiye ilçesi İsmetpaşa Mahallesinde, yapımı tamamlanan halı saha vatandaşların hizmetine açıldı.

Eskişehir 30.12.2020, 11:32
İsmetpaşa Mahallesine halı saha
banner11

Büyükşehir Belediyesi Kent Merkezi’ne kazandırdığı spor sahalarının yanı sıra kırsalda da amatör spor ve sporculara hizmet edecek tesisleri hayata geçiriyor. Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından Mahmudiye ilçesi İsmetpaşa Mahallesi’nde yapımı tamamlanan halı saha vatandaşların kullanımına açıldı.

Mahmudiye Belediye Başkanı Belediye İshak Gündoğan yeni açılan tesisi ziyaret etti. İsmetpaşa Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Gündoğan “ Pandemi döneminde zor şartlarda, Büyükşehir Belediye Başkanımız Yılmaz Büyükerşen Hocamızın talimatlarıyla, halı sahamız yapılmıştır. Mahmudiye İlçemize desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e ilçe halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum. Mahallemize verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz, bu güzel yavrularımızın sevincini görmek her şeye değer. Sporun önemini, çocuklarımızın ve gençlerimizin memnuniyetini bilerek, çalışmalarımızı bu yönde planlıyoruz. Alt yapı kanalizasyon çalışmalarına da en kısa sürede başlanacaktır. İsmetpaşa Mahallemize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
17°
hafif yağmur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@