İş insanlarına çağrı var

Kucak Dolusu Hayaller projesinin yaratıcısı Elif Tezanlar ilçeler başta olmak üzere tablet eksiği olan öğrencilere yönelik kampanya başlattı

Eskişehir 26.11.2020, 10:08 26.11.2020, 10:19
İş insanlarına çağrı var
banner11

Pandemi süreciyle birlikte artan tablet ihtiyacı ve birtakım eksiklikler eğitimde mağduriyet yaratıyor.  Bu kapsamda Kucak Dolusu Hayaller projesinin yaratıcısı Elif Tezanlar örnek olacak anlamlı bir projeye imza attı.

Tezanlar, kampanya ile ilgili şu açıklamalarda bulundu. “20 Kasım’da logolar hazırlandı ve sosyal medyada paylaştık. Eskişehir Sanayi Odası ve Eskişehir Ticaret Odası ile görüşmeler yaptık, tabi görüşmeler hala devam ediyor. Bireysel yardımlar da çok önemli. Basit bir kampanyadan bahsetmiyoruz. Oyuncak malzemesi ve kırtasiye yardımı da değil. Teknolojik ürün kampanyası yani tablet kampanyası…”

ÖNCELİĞİMİZ KÖYLER VE DIŞ MAHALLELER

Özellikle iş insanlarından yardım bekliyoruz diyen Tezanlar, sözlerinin devamında şunları kaydetti. “Pandemi nedeniyle herkes ekonomik açıdan sıkıntıda ama ne yapabilirsek faydadır. Çocuklarımızı sevindirelim. Yardımcı olacağımız çocukların listeleri de hazır. Elimizden geldiğince ihtiyacı olana cevap vermeye çalışacağız. Önceliğimiz köyler ve merkezdeki dış mahalleler.”

Haber-Merve AKMAN

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@