İHH’dan Eskişehir halkına iftar

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) tarafından düzenlenen ve artık bir gelenek haline gelen program kapsamında Eskişehir halkına iftar yemeği verildi.

Eskişehir 02.06.2018, 13:11
İHH’dan Eskişehir halkına iftar
banner11

Yaklaşık 2 bin Eskişehirlinin katılımı ile gerçekleşen iftar programı H. Süleyman Çakır Kız Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi.

Programa Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, birçok sivil toplum kuruluşu başkanları ve üyelerinin yanı sıra Eskişehir’de yaşayan mülteci aileleri de katıldı. Kuran-ı Kerim okunması ile başlatılan programda Ramazana özel ilahileriyle devam etti.

Programda kısa bir konuşma yapan İHH Eskişehir Şubesi Başkanı Musa Karadaş, öncelikle davetlerini kabul ederek iftara katılan vatandaşlara teşekkür etti ve kısaca dünya üzerine İHH tarafından devam ettirilen faaliyetleri hakkında verdi. Karadaş, “Eskişehir halkı her zaman İHH’nin yanında oldular. Dünya üzerine İHH tarafından devam ettirilen faaliyetlere destek oldular. Bu katkılarından dolayı hepinize çok teşekkür ediyoruz. Gelecekte de desteklerinizi bekliyoruz. Ramazan ayı ise, bu paylaşmanın tam vaktidir. O nedenle ihtiyaç sahibi olan insanların yanında olabilmek için katkılarınız için bekleniyor” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@