Hukuksuzlukların son bulduğu bir yıl diliyoruz

Eğitim Sen Eskişehir Şube Başkanı Faik Alkan yeni yıl mesajında, "Umudumuz ve mücadelemizle yeni bir dünya inşa edeceğiz" dedi.

banner162
Eskişehir 31.12.2020, 10:25
Hukuksuzlukların son bulduğu bir yıl diliyoruz
banner11

Alkan'ın mesajı şu şekilde:

"Salgın hastalığın, şiddetin, sömürünün, hak gasplarının damgasını vurduğu; “Yaşayacağımız daha ne kaldı acaba?” sorusunu ısrarla dilimize dolayan 2020 yılını geride bırakmak üzereyiz.

banner34
El ele vererek kenetlendiğimiz üyelerimizle, kalpleri bizlerle atan dostlarımızla, kararlılıkla sürdürdüğümüz örgütlü mücadelemizle 2020 yılında yaşananlara hep birlikte göğüs gerdik, birbirimize umut olduk.

2021 yılında, başta tüm Dünya’nın salgından kurtulduğu ve sağlıkla, özlemle uzun süredir öğrencilerimizle bir araya gelemediğimiz okullarımızın, üniversitelerimizin açıldığı, haksızlığa hukuksuzluğa uğrayan tüm emekçilerin maruz kaldıkları hukuksuzlukların son bulduğu bir yıl olması için örgütlü mücadelemizi sürdüreceğiz.

Umudumuz ve mücadelemiz ile yeni bir dünya inşa edeceğiz.

Salgınların, savaşın ve sömürünün olmadığı, emeğin ve insanca bir yaşamın hakim olduğu, demokratik, laik ve özgür bir ülkede, barış içinde ortak bir gelecek dileğiyle yeni yılınızı kutlarız."

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@