"Herkesi kucaklayacağız"

Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığına seçilen Gürdal Sarıkaya, birlik beraberlik mesajı vererek “Tüm meslektaşlarımızı kucaklayacağız. Hiçbiri rakibimiz değil” dedi.

ESKİŞEHİR 12.01.2022, 15:29 12.01.2022, 15:42
"Herkesi kucaklayacağız"
banner11
banner223

Haber: Atahan Gezer

Olağan genel kurula giden Berberler ve Kuaförler Odasında dört aday yarıştı. Yarışta 313 oy alan ve 14 oyla önceki başkan Fethi Özkara’ya fark atan Gürdal Sarıkaya, odanın yeni başkanı seçildi. Sarıkaya, seçimi eskisehir.net’e değerlendirdi. Mücadele ettiklerini ve meslektaşlarıyla bir araya geldiklerini kaydeden Sarıkaya, kazananın Gürdal Sarıkaya değil; meslektaşları olduğunu söyledi. Sarıkaya, sözlerini şöyle devam ettirdi;

“İnşallah bundan sonra çok farklı ve güzel bir dönem geçecek ve oda Eskişehir ve Türkiye’de hak ettiği yeri görecek. Tüm meslektaşlarımızı kucaklayacağız. Hiçbir meslektaşımız rakibimiz değil. Herkesle beraberiz.”

Amacımız meslektaşlarımızın haklarını korumak

Öte yandan Sarıkaya’ya, Fethi Özkara dönemine ilişkin son dört yıllık harcamaların incelemeye alınması da soruldu. Sarıkaya, şu şekilde cevap verdi;

“2018 yılında seçildiler; 2022 yılında tekrar seçim oldu. Yapılan harcamalar ve yönetimin, denetimin yaptığı işler onaylanmadı. Tamamen zararla kapattıkları için incelemeye alınacak. Burada da amacımız meslektaşlarımızın haklarını korumak.”

Yorumlar (0)
19°
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@