banner90

Hem çocuklara hediye hem de Türk Eğitim Vakfı Eskişehir Şubesine destek

TÜGİAD Eskişehir Şubesi ve Tepebaşı Belediyesi, Türk Eğitim Vakfı yararına Çocuk Müzikali düzenliyor. Etkinliğin biletleri sunulmaya başlandı.

ESKİŞEHİR 11.04.2022, 15:50
Hem çocuklara hediye hem de Türk Eğitim Vakfı Eskişehir Şubesine destek
banner11
banner223

Türkiye Genç İş İnsanları Derneği (TÜGİAD) Eskişehir Şubesi ve Tepebaşı Belediyesi iş birliği ile Türk Eğitim Vakfı Eskişehir Şubesi yararına Çocuk Müzikali düzenlenecek. "Duygusal Keman ile Komik Davul" adlı çocuk müzikali 24 Nisan 2022 tarihinde Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde saat 14.00'te izleyicilerle buluşacak.

4 yaş ve üzeri tüm çocukların izlemesine uygun olduğu ifade edilen müzikal ile çocuklara klasik müzik sevgisi de aşılanıyor.

"Duygusal Keman ile komik davul" adlı çocuk müzikali ile, hem 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Eskişehir'deki çocuklara bir hediye verilmesi, hem de etkinlik geliri ile Türk Eğitim Vakfı'na destek sağlanması amaçlanıyor.

TÜGİAD Eskişehir Şubesi yetkilileri, farkındalık yaratmak amacıyla böyle bir organizasyona öncü olmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek, tüm vatandaşları ve aileleri, çocukları ile birlikte bu güzel ve anlamlı etkinliğe davet ettiklerini belirtti.

Bilet Tedarik Noktası: CANPOL Dental Klinik – Cassaba Modern Karşısı

Yorumlar (0)
17
kapalı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@